Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti için çamurluk önerisi

Bugün indirime giren bir ürün. Konuyu görünce paylaşmak istedim. Ürünü kullanmıyorum sadece indirim olduğu için paylaştım.
(link)

Scudo
Merhaba Carraro Sportive 224 için çamurluk bakıyorum Sks modelleri bir Delta bisiklet de var oda kısıtlı tavsiye edeceğiniz bir model var mıdır

@_Madmexx _

İmaj hiçbirşeydir, kuru toto herşey isimli bir çalışma olmuş. :) Bir SKS Raceblade Pro değil belki ama fiyatının da yanına yaklaşmayacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun.

@_Madmexx _

İmaj hiçbirşeydir, kuru toto herşey isimli bir çalışma olmuş. :) Bir SKS Raceblade Pro değil belki ama fiyatının da yanına yaklaşmayacağını düşünüyorum. Hayırlı olsun.
Bisikleti degistirdikten sonra en korktugum seylerden biri SKS Raceblade lerin uygun olup olmayacağıydi. Haftaici ayarladim hersey ok gözüküyor ama surmeden de anlasilmaz. Bu hafta yagmurlar geliyor bakalim nasil olacak😇

Bu yoruma sonuma kadar katılıyorum. Bugün soğuk ve biraz yağmurlu bir sürüşü kısa kesmek zorunda kaldıktan sonra. İmaj hiçbir şey, kuru toto herşey.

@eshquiaa merhaba, bunları taktım ama zemin kuru iki sürüştür🙃.

Sallantı ve ses anlamında bir sıkıntı yok.

Yağmurda sürer miyim bilmiyorum ama amaç, ıslak zeminde su ve çamur sıçramasından korunmak:harika:

Göreceğiz bakalım ilerleyen günlerde...
Bilgi veririm.

20201121_142816.jpg

Bugünkü turdan "çamurluğa verilen para son kuruşuna kadar helaldir" isimli çalışma. Gerçi yol bisikleti değil mtb ama konsepte uygun.

İstediğim şık çamurlukların fiyatları uzaya çıkınca almaktan vazgeçmiştim ama bugünkü tecrübeden sonra imajı boşverip alt modelini alacağım hemen.

@eshquiaa merhaba, bunları taktım ama zemin kuru iki sürüştür🙃.

Sallantı ve ses anlamında bir sıkıntı yok.

Yağmurda sürer miyim bilmiyorum ama amaç, ıslak zeminde su ve çamur sıçramasından korunmak:harika:

Göreceğiz bakalım ilerleyen günlerde...
Bilgi veririm.
Sürersin sürersin 😉 Yağmur ne ki, karda bile sürersin 😆
Hadi, çok bekletme 😆

Sks kalitesi , Alaman konforu. Kafam rahat
( Biliyorum konu yol bisikletine camurluk önerisi ama Sadettin' den gaz aldim ) so sorry hshhssb
20190615_103416.jpg

247836 dosyayı görüntüle

Bugünkü turdan "çamurluğa verilen para son kuruşuna kadar helaldir" isimli çalışma. Gerçi yol bisikleti değil mtb ama konsepte uygun.

İstediğim şık çamurlukların fiyatları uzaya çıkınca almaktan vazgeçmiştim ama bugünkü tecrübeden sonra imajı boşverip alt modelini alacağım hemen.
Güzel kirlenmek güzeldir söylemi olmuş.🤣

PianoMan
Gayet güzel olmuş kazasız belasız,alacaktım ama bende "yağmurlu havada bisiklete binme fobisi" var o yüzden gereksiz masraf olacaktı,(2sene önce yağmurda kayıp dirseğimi kırınca oluştu bu fobi;))

PianoMan
Gayet güzel olmuş kazasız belasız,alacaktım ama bende "yağmurlu havada bisiklete binme fobisi" var o yüzden gereksiz masraf olacaktı,(2sene önce yağmurda kayıp dirseğimi kırınca oluştu bu fobi;))
Ben yağmurda çıkmam ama ıslak yolda yağmur sonrası çıkarım diye aldım. Sizin gibi tecrübe yaşayana kadar çıkarım ben de :)

Ben yağmurda çıkmam ama ıslak yolda yağmur sonrası çıkarım diye aldım. Sizin gibi tecrübe yaşayana kadar çıkarım ben de :)
Senenin 235 günü yağmur yağan bir şehirde yaşıyorum ve yağmur nedeniyle bugüne kadar hiç düşmedim. Doğru lastik seçimi yapıp, kontrollü sürüş yaptıktan sonra dışarıdan başka bir etken olmadığı sürece düşüleceğini sanmıyorum..

merhaba bence çamurluk gereksiz tüm çamuru tutmuyor tutsa neyse ,ayrıca görüntü olarak hoşuma gitmiyor yol bisikletlerinde mtb lerde geniş çamurluklar kadro koruyucular güzel oluyor işe yarıyor ama yol bisikletlerindeki ince çamurluklar hiç bir işe yaramıyor

Ben sevemedim bi turlu. Yagmurda binince on teker altindan yine ayaginiza su geliyor. Arka teker de asagiya kadar camurluk olmayinca arka boru tarafindan cok camur geliyor. Ciseleyen yagmuru kesebilir belki. Yagmurlu havada binilecekse islanmayi goze alip giyinmek daha mantikli geliyor

• Beğen
Tepkiler: AtilaF
Senenin 235 günü yağmur yağan bir şehirde yaşıyorum ve yağmur nedeniyle bugüne kadar hiç düşmedim. Doğru lastik seçimi yapıp, kontrollü sürüş yaptıktan sonra dışarıdan başka bir etken olmadığı sürece düşüleceğini sanmıyorum..
Türkiyede istersen en kaliteli lastiği tak yağmurda yerler jilet gibi olur,çünkü maalesef yola dökülen yağ mazot gibi şeyler zamanında temizlenmiyor ve yağmur yağınca resmen su yüzeyinde yağın renkli kısmını görebilirsin.Bırak bisikleti arabalar bile kayıyor.Kaymaman için mucize lazım

Geri