Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

(link) Düşüncelerinizi alabilirmiyim acaba ? :)

Scudo
@Decsan
Bir kaç bisiklet linki paylaşılıyorum.
(link)
(link)
(link)
(link)

@ATTy
Göründüğü kadar temizse ve 4000-4500 ₺ bandında alınabilse güzel bisiklet..

@Decsan
Ciddi anlamda iyi bisikletler. Tekrardan teşekkürler ilgilendiğiniz için.

@Decsan Merhaba, önerdiğiniz bisikletler Scott ve Merida baya iyiler bir de (link) bu bisiklet baya dikkatimi çekti. Merida baya uygun bunlar arasında karbon gidon ve fizik seleyi değiştirmiş orjinalleri ile buna rağmen baya uygun bir fiyat yazmış. Siz fiyat ve kalite olarak hangisini daha önde görüyorsunuz ve bu bisikletlerin alınabilecekleri fiyatlar nedir size göre.

Gidip görmek lazım..
Eğer temizse merida alınır..
2700 ₺ civarı iyidir..

• Beğen
Tepkiler: Gringo1903
Merhaba arkadaşlar bianch slr 400 ikinci el 1200₺ temiz aynı şekilde triban 520 1500₺ arasında kaldım veya alternatif fikirlere açığım bütçe maks 1500₺

1500-600 tlye kadar ikinci el yol bisikleti ariyorum tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim

(link)

İlanda belirtildiği gibi 2016 model olabilir mi? İnternet aramaları bu renk kadroyu 2013 göstermekte.

Arkadaşlar, yol bisikletlerinde tourney sistem çok mu kötü ?
Carraro race 012 de var mesela, alınmaz mı ? 1000 tl civarına buldum 2. el

Arkadaşlar Merhaba Yol bisikleti nin kadro ve grupset ömürleri kaç bin kilometredir

Karbon kadronun ömrü veya aluminyum kadronun ömürleri kaç bin kilometreyi devirmemiz gerekiyor

Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba ben 15 yaşındayım boyum 170
1200-1700 arası butcem var YOL bisikletine geçmeyi düşünüyorum bundan önceki bisikletim mosso 2671 tb di Sizce YOL a geçmek uygun mu ve hangi Bisikletleri tercih edersiniz ?

2000 tl bütçem var ayın 5 inde bisiklet alcam bu fiyata şuan aklımda bianchi slr 400 var başka önerisi olan varmı bu bütçeye

Salcano ng 650 hd bisikletim vardı.Ondan yol bisikletine geçmek istiyorum.2000 tl bütçem var.Hangi bisikletleri önerirsiniz.0olsun istiyorum

3067636D-92EC-4408-97D8-34A13B6F061D.jpeg 2000 tl ile yol bisikleti almayı planlıyorum şuan aklımda bianchi slr 400 ve salcano xrs 40 var hangisini önerirsiniz veya bu fiyat bandında önerebileceğiniz bir model varmı hemen almayı planlıyorum karar vermemde yardımcı olursanız sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum bianchi slr 400 ün bilgilerini buldum

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıdaki Cube yol bisikleti hakkında ne diyorsunuz? 6.000TL eder mi sizce?

(link)

Birinci olarak fiyat pahalı, o fiyata sıfır bisiklet bulunabilir.
İkinci olarak kadro bıyu 53 olarak belirtilmiş, Cube kadro isimlendirmesi diğerlerine göre farklı. Cube de 53 kadro boyu diğer markalarda Small veya 50-51 kadroya tekabul etmekte. İlanda bahsedildiği şekilde 175-182 cm boyunda insanlara bisikletin küçük geleceğini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.
Carraro cr 052

Screenshot_20180520-224323_1.jpg

Merida scultura 200

Screenshot_20180520-224429_1.jpg

Bir tarafta tiagra grup set carraro var, diğer tarafta sora grup set merida var. Fiyat açısından carraro yaklaşık 500 lira civarı daha uyguna geliyor. Tercihiniz hangisinden yana olurdu?

• Beğen
Tepkiler: hydrocon
@Diaphragma
Ömür boyu kadro garantisi ve marka imajından ötürü ben Merida derdim.. Yani amacım küçümsemek değil ama ben hep şöyle görürüm Merida Mercedes ise Carraro, Bianchi, Salcano, Mosso benim için Opel Astra yada Fiat Egea gibi falandır.. Yüksek donanım ama fiyat ucuz, neden?

İkinci el düşünenler için şu ilan fiyatı fena değil
(link)

Geri