Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu (2023) Presidential Cycling Tour Of Turkey

Hakemlikte öndeyiz:
(link)

• Beğen
Tepkiler: lrfan
Scudo
Bugün yayın mı yok yoksa etap mı iptal edildi? 🤔

Etap koşuluyor, t.v. yayını henüz başlamadı. Federasyonun YouTube kanalında ise basiretsizlik var....

Maalesef TUR'un günlük yayını sadece 2 saat. Ha TRT ve Eurosport'u ayrı sayarsanız 4 saat/gün oluyor fena değil 😊

Dün de rafting ile kano arasına sıkıştırdıydı tırt..
Sonra padişahım çok yaşa derler ama ismi ile müsemmalık bir durum ortada yok..

Yayın saat 15:00'da başlayacakmış. Her halde finiş ve podyumu gösterecekler diyeceğim ama dün ödül merasimini de vermedi tırt spor.

Bu organizasyon bu kadar mı değersiz be arkadaş.

Trtspor yıldız tam etabı canlı verdi dün. Yayın için lütfen turun kitapçığını kontrol edin, instagram hesabını takip edin. Hatta kanalların canlı yayın akışına da bakabilirsiniz.

bugün için bunu bırakalım: (link)

Son düzenleme:
Prof. Dr. İrfan Türetgen canlı yayında.

• Muhteşem
Tepkiler: lrfan
Bu organizasyon bu kadar mı değersiz be arkadaş.
Bu biraz reklam gelirleri ile alakalı. Firmalar canlı yayınlanacak programlara para verip reklam yayınlatmazsa kanallarda buna göre yayın saatini kısıyor ya da hiç yayınlamıyor. İzlenme oranları düşük olursa firmalarda boşuna canlı yayın için reklam parası ödemezler.

• Beğen
Tepkiler: MakRo ve RmzBurak
ya bu kameraların çözünürlüğü nedir allah aşkına ?

Veda ettiğini değil de, veda ettirildiğini açıklamış. Görmeden yorum yapmamak lazım ama bilemedim, pro continental takımında yarışıyorsan savunmanın bi önemi olmaması gibi bişey söz kousu olmaz diye tahmin ediyorum. Aynı yarışta herkes eşit haklarla yarışıyor sonuçta, pro continentalller bam güm vura kıra geçer diye bi şey mi var yav? Olayın bi görüntüsü falan var mı acaba..

Veda ettiğini değil de, veda ettirildiğini açıklamış. Görmeden yorum yapmamak lazım ama bilemedim, pro continental takımında yarışıyorsan savunmanın bi önemi olmaması gibi bişey söz kousu olmaz diye tahmin ediyorum. Aynı yarışta herkes eşit haklarla yarışıyor sonuçta, pro continentalller bam güm vura kıra geçer diye bi şey mi var yav? Olayın bi görüntüsü falan var mı acaba..
Valla suç kimde bilmem ama bu ilk değil. Hepte bu olaylar onu mu buluyor ? Geçen senede kaskıma vurdular vs diye yapmıştı ama diskalifiye olmamıştı.

• Beğen
Tepkiler: Umur Bora
Takım arkadaşı lakayıt davranıp doping bildirimlerini zamanında yapmadığı için yarış öncesinde kadro dışı bırakılır, bir diğeri “bana yumruk attılar ama ben diskalifiye edildim” diye paylaşım yapar. Kim ne yapıyor belli değil.

Butun yayin boyunca helikopter sesi vermek nedir yahu, motosikletten cekimlerde bile helikopter sesi dinlemekten kafam sisti

Çok yazık , her haliyle önemsenmiyen bir turda , önemsenmiyen sporcu davranışlarına açık örnek . Bu kadar emeği bir yumruk siliyorsa , tekrar düşünülmeli.

Geri