Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bikeinn

Scudo
@safex aynen öyle. Hem burda olmayan ürünler de olabiliyor. Bu 3. alışverişim olacak, biraz geç geliyor o kadar.
Daha önce yaşadınız mı bilmiyorum ama ürün gelmeyince kolaylıkla para iadesi oluyor mu?

@safex önceki alışverişlerim sorunsuz gerçekleşti. O konuda bişey diyemem

• Beğen
Tepkiler: safex
Bir ürünü Bikeinn sitesinde kredi kartıyla satın alamadığım için sitenin ortak oluşumu olan Trekkinn.com sitesinden satın aldım.
3'ünde oluşturduğum sipariş bugün kargoya verildi. Merak eden olursa gelişmeleri paylaşırım.

Aldığım ürün bugün nihayet geldi. Mevcut koşullarda normal herhalde.

Daha önce yaşadınız mı bilmiyorum ama ürün gelmeyince kolaylıkla para iadesi oluyor mu?
Ben de siparişimi iptal ettim, para iadesi 3 gün içinde yapıldı, hem de kur farkı yansıdı. Site benim açımdan güvenilir

@Ozan Duran Aldığınız ürünler siparişten itibaren ne kadar bir sürede geldi. 2 adet dış lastik ve 1 adet kilitli pedal aldım. 1 gün sonra alttaki duruma geçti hala o şekilde bekliyor. Global olarak böyle bir durum varken elbette normaldir ama bilemedim. Birde bu sitenin merkezi neresi yani wiggle yada merlin İngiltere o gibi?

bike inn.JPG

@MakRo sitenin merkezi bildiğim kadarıyla ispanya. Benim siparişim 3 hafta tedarik sürecinde bekledi. Sonra iptal ettim.

• Beğen
Tepkiler: MakRo
@Ozan Duran Aldığınız ürünler siparişten itibaren ne kadar bir sürede geldi. 2 adet dış lastik ve 1 adet kilitli pedal aldım. 1 gün sonra alttaki duruma geçti hala o şekilde bekliyor. Global olarak böyle bir durum varken elbette normaldir ama bilemedim. Birde bu sitenin merkezi neresi yani wiggle yada merlin İngiltere o gibi?

225647 dosyayı görüntüle
Aynı kilitli pedalı almıştım 6 Mart'da 4 gün içinde kargoya verdiler, 20 Mart'da ptt şubesinden teslim aldım.Çıkış yeri Hollanda'ydı sanırım.

• Beğen
@elric1982 @rhaegar Site üzerinden mesaj atmış geri dönüş yapmışlar. Siparişin hazır olduğunu sadece pedalların ana depoya gelmesini beklediklerini iletmişler. Aynı pedalın yeşili kullanıyorum, ülke içinde 1 yıl kadar önce 280 liraya alıştım. Şuanda 340 civarlarında geziyor site üzerinde 190 lira görünce hazır kargo geliyorken diyerek eklemiştim. Kargo fiyatına 5 dolar eklemişti. İndirimsiz tek alsanız yine Türkiye'de fiyata hemen hemen denk geliyor.
(link) yeniden 190 liraya düşmüş.

• Beğen
Tepkiler: elric1982
@elric1982 @rhaegar Site üzerinden mesaj atmış geri dönüş yapmışlar. Siparişin hazır olduğunu sadece pedalların ana depoya gelmesini beklediklerini iletmişler. Aynı pedalın yeşili kullanıyorum, ülke içinde 1 yıl kadar önce 280 liraya alıştım. Şuanda 340 civarlarında geziyor site üzerinde 190 lira görünce hazır kargo geliyorken diyerek eklemiştim. Kargo fiyatına 5 dolar eklemişti. İndirimsiz tek alsanız yine Türkiye'de fiyata hemen hemen denk geliyor.
(link) yeniden 190 liraya düşmüş.
Kargo dahil 34.39 $ tutmuştu, 40,00 TL'de sanırım gümrük vergisi ödemiştim.

• Beğen

Ben 3 Nisan'da siparişi oluşturdum, tedarik edilmesi beklendi, 9 nisanda Hollanda gümrüğüne doğru yola çıktı, 15'inde Hollanda'dan Türkiye'ye gönderildi, 29'un Türkiye'ye girdi ve 6 mayısta ulaştı. :)
İnternet sitesinde genel merkez İspanya olarak görünüyor ama ürün Hollanda merkezinden geldi.

225647 dosyayı görüntüle
Kendilerine mesaj atmış ve pedalları beklediklerini iletmişlerdi. Pedalların gelmesi ile gönderiyi hazırlamışlar. PostNL'nin deposuna ulaşmış oradan da yola çıkar 1 hafta ptt'de oyalanır.

Dosyalar

• bike inn.JPG
    bike inn.JPG
    48,9 KB · Okunma: 17
Kendilerine mesaj atmış ve pedalları beklediklerini iletmişlerdi. Pedalların gelmesi ile gönderiyi hazırlamışlar. PostNL'nin deposuna ulaşmış oradan da yola çıkar 1 hafta ptt'de oyalanır.

Kargo dahil 440 liralık alışverişime 73,4299- TL vergi belirlenmiş. 14 Mayısta Hollanda'da da işlem görmüş sonrası kargo falan derken 22 Mayısta Türkiye'ye giriş yapmış, araya tatiller falan girince bugün kaydı yapılmış. Yine araya hafta sonu falan girer tahminimce bir aksaklık olmazsa haftaya paket bana gelmiş olur.

Dosyalar

• kargo vergi.JPG
    kargo vergi.JPG
    152,5 KB · Okunma: 18
  • Beğen
Tepkiler: Superevo
başıMa şöyle bişi geldi , bikeinn den aldığım ürün gönderi takip yaptığımda başka bi isMe ve adrese gönderilmiş görünüyor. Bikeinn paketindeki barkod benim adım ve adresim yazmasına rağmen PTT diyorki bu gönderi size ait değil. başına böyle bişi gelen oldu mu2F21B932-4A27-4CBF-AD57-26840A57B86C.png

132867E6-B7DE-462D-B833-D0CACE965DF6.jpeg

başıMa şöyle bişi geldi , bikeinn den aldığım ürün gönderi takip yaptığımda başka bi isMe ve adrese gönderilmiş görünüyor. Bikeinn paketindeki barkod benim adım ve adresim yazmasına rağmen PTT diyorki bu gönderi size ait değil. başına böyle bişi gelen oldu mu230676 dosyayı görüntüle

230675 dosyayı görüntüle
Buna benzer bir durum hepsiburada'dan aldığım üründe oldu. Ben teslim aldım her hangi bir sıkıntı çıkmadı ama teslim alan kişi olarak hiç alakasız birisi görünüyor. İlla ki bir şekilde çözülecektir. PTT'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum, daha bir ürünümü Rize'ye göndermişlerdi. Bizzat teslim aldığım kargoyu "ali şahin" diye birisi almış görünüyor

Dosyalar

• zincir.JPG
    zincir.JPG
    25,7 KB · Okunma: 10
  • Beğen
Tepkiler: BirLebowski
başıMa şöyle bişi geldi , bikeinn den aldığım ürün gönderi takip yaptığımda başka bi isMe ve adrese gönderilmiş görünüyor. Bikeinn paketindeki barkod benim adım ve adresim yazmasına rağmen PTT diyorki bu gönderi size ait değil. başına böyle bişi gelen oldu mu230676 dosyayı görüntüle

230675 dosyayı görüntüle
Bugün dağıtıcının tel nosunu alırsan işin çok kolaylaşır. ptt şubene git dağıtım bölümünden kaşe attıkları listede eğer birisine teslim edilmişse kimlik no mutlaka görünür

Bugün dağıtıcının tel nosunu alırsan işin çok kolaylaşır. ptt şubene git dağıtım bölümünden kaşe attıkları listede eğer birisine teslim edilmişse kimlik no mutlaka görünür

call centeri aradım sizin değil diyo dağtıcı cihet no var ordan ulaşamadım olmadı gideyim ptt ye ordan sorayım

call centeri aradım sizin değil diyo dağtıcı cihet no var ordan ulaşamadım olmadı gideyim ptt ye ordan sorayım
paket gelir muhtemelen size, ama yine de dağıtıcıya ulaşırsanız daha garanti olur. Adresin doğru olması yeterli aslında.

Geri