Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Dağ bisikleti tavsiyeleri

Arkadaş 3000-3500 bütçe var 27.5 28 jant dağ bisikleti arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

Scudo
Merhabalar, herkese iyi forumlar.
Yaklaşık 5-6 yıldır aktif olarak bisiklet hobimi devam ettirmekteyim. Son 3 yılım tamamen spor amaçlı olmaya başladı ve bu benim için bir tutkuya dönüştü. Son bisikletim olan Rockrider ST100 ile 17 ayda şehir içerisinde ve İstanbul sahillerinde toplam 1200 km topladım. Yakın zamanda müdürümün Carraro Big 2918 bisikletini denedim. Kitlenebilir maşa olduğu için 29 jant olduğu için çok hoşuma gitti. Bu sebeple bisikletimi yükseltmeyi düşünüyorum. Tam olarak Carraro Big 2918 kalibresinde birkaç bisiklet modeli tavsiye edebilirmisiniz? Önceliğim 2. el almak tabiki. Bütçe olarakta yaklaşık 7000-9000 TL arası düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
İsteklerimi kısaca özetlemem gerekirse;
29 Jant bir dağ bisikleti
Kilitlenebilir ön maşa
Hız yapmaya müsait arka dişli olabildiğince küçük ve yokuşlarda bana yardımcı olacak yeterli büyüklükte bir arka dişliye
Aliminyum kadro
Tercihen V fren fakat bu kalibrede hidrolik iyi sanırım. (bakımı kolay olduğu için v fren)

Selamlar arkadaşlar,

2 tane kadro geometrisi paylaşacağım da, sizce M ve L beden. M alsam sizce herhangi bir sorun olur mu?

Boy: 187
İç bacak: 86

Dosyalar

• L.png
    L.png
    28 KB · Okunma: 22
  • M.png
    M.png
    27,9 KB · Okunma: 22
Ertesi güne kadar sabır etseydin iyiydi.

Forumda cevabıda vardı.

Senin için yukarı taşıyorum.

Selamlar arkadaşlar,

2 tane kadro geometrisi paylaşacağım da, sizce M ve L beden. M alsam sizce herhangi bir sorun olur mu?

Boy: 187
İç bacak: 86
Bana göre forumdaki sayılı mtbcilerden olan @Mustafa Zeybek konu hakkında bilgi verebilir.

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek
Teşekkür ederim ama sayfasına ulaşamıyorum.

Teşekkür ederim ama sayfasına ulaşamıyorum.
Mediumun uzanma mesafesi fazla kısa gibi. Bisiklet muhtemelen radon ya da cube marka 120/120 bir şey ama siz tam olarak ne olduğunu söylerseniz bakalım

Özelden yazıyorum

Bisikletin türü de önemli ama size genel olarak Large ya da xl olur medium bakmayın

9 yaşındaki oğlum için 24 jant dağ bisikleti tavsiyesne ihtiyacım var...

50-55 bin ₺ bandında iyi bir mtb önerisi olan var mıdır? L-XL beden.

50-55 bin ₺ bandında iyi bir mtb önerisi olan var mıdır? L-XL beden.
2.El kaygınız yoksa ve profil bilginizdeki gibi Dublin'de yaşıyorsanız bence pinkbike üzerinden veya facebooktan yerel konum vasıtası ile bakabilirsiniz. Aşağıya eklediğim linkte İrlanda L ve XL kadro boyları seçili. Belli siz de ben gibi uzunlar grubundansınız ki XL seçenekleriniz arasında. Şimdiden hayırlı olsun, boyunuz kaç acaba? (Boy: 198cm - İç bacak: 94cm)
(link)

Profili güncellememişim dönüş yaptım Türkiye'den satın almak istiyorum.

2.El kaygınız yoksa ve profil bilginizdeki gibi Dublin'de yaşıyorsanız bence pinkbike üzerinden veya facebooktan yerel konum vasıtası ile bakabilirsiniz. Aşağıya eklediğim linkte İrlanda L ve XL kadro boyları seçili. Belli siz de ben gibi uzunlar grubundansınız ki XL seçenekleriniz arasında. Şimdiden hayırlı olsun, boyunuz kaç acaba? (Boy: 198cm - İç bacak: 94cm)
(link)

• Beğen
Tepkiler: MakRo
Merhaba bisiklet arıyorum 4000 TL gibi bir bütçem var ederi varsa 4500 e kadar çıkarım 2 bisiklet arasında kaldım hangisini önerirsiniz veya bu fiyata bildiğiniz daha iyi varsa söyleyebilirsiniz

Salcano ng 650 ile Kron xc 100 arasında kaldım link atamıyorum o kadar yetkim yok

Merhaba bisiklet arıyorum 4000 TL gibi bir bütçem var ederi varsa 4500 e kadar çıkarım 2 bisiklet arasında kaldım hangisini önerirsiniz veya bu fiyata bildiğiniz daha iyi varsa söyleyebilirsiniz

Salcano ng 650 ile Kron xc 100 arasında kaldım link atamıyorum o kadar yetkim yok

Jant boyu ve fren tipi nedir?

(link)
(link)
(link)

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Jant boyu ve fren tipi nedir?

NG650 29 HD - Salcano Dağ Bisikleti
NG650 27,5 HD - Salcano Dağ Bisikleti
NG650 26 HD - Salcano Dağ Bisikleti

XC100 - 29 MTB Erkek - H.Disk
XC100 - 29 MTB Erkek - M.Disk
XC100 - 27.5 MTB Erkek - H.Disk
XC100 - 27.5 MTB Erkek - M.Disk
XC100 - 27.5 MTB Erkek - V-Fren

Boyum 173 cm biraz daha uzarım 26-27.5 jant istiyorum fren de hidrolik disk olursa iyi olur

Merhabalar herkese, aşağıda ki bisikleti almayı düşünüyorum ama . Vites kombinasyonları düz yol ve yokuş için yeterlimidir acaba.

(link)

Benden iyi bilenler vardır muhakkak ancak yokuş için pek iyi değil gibi görünüyor, dişli oranları 11 34, 11 düz yol için güzel ancak 34 yokuş için yetersiz kalabilir. Minimum 40'larda olmalı.

Dostlar yeğenim için bisiklet arayışındayım.9 yaş için 24'' seçtim boyuna göre ideal bu geldi deneriz zaten modele karar verince. Şu seçenekler hakkında ne dersiniz ortalama bütçe 4k

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Geri