Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Decathlon Van Rysel Edr Road Af 2020 Ülkemizde Satışta

siparişim decathlon tarafından iptal edildi. aradığımda stok hatası falan dediler.

Merhaba 31 ekimde sipariş verdik bizde internetten şuanda hazırlanıyor diyor Planlanan teslimat 1 GÜN içerisinde olacak, 03 Kasım 2020 Salı. yazmakta sizin siparişiniz ne zaman verilmişti.

sipariş.png

Scudo
An itibariyle M beden 2 adet stokta görünüyor, ilgilenenlere duyrulur.

benimde salı günü teslim görünüyordu bugün iptal edildi.
Decathlon hiç değişmiyor demekki. Bana da 2 kez yaptılar bunu, adilik bu başka bişey değil.

4 ay önce Bisan Grand Tour siparişi vermiştim, bir haber çıkmadı ve bu süreçte fiyatı da arttı. Böyle olunca bunu bari kaçırmayayım diyerek stokta son 4 adet M kadro varken 28 Ekim' de gönderim yeri mağaza olarak verdiğim siparişim belirtilen tarih olan 31 Ekim cumartesi günü mağazaya ulaştığını sipariş takibinden gördüm. Hemen ardından mağazadaki sorumlu Tamer bey telefonla arayarak bisikletin geldiği bilgisini verdi. Hafta sonu yoğun olduğu için pazartesi kurarız dedim. Kendisi mağazaya gelemezsem salı günü eve gönderebileceğini söyledi. Bu akşam gidip bisikleti teslim aldım. Görevli arkadaşlar oldukça ilgili. Mağazadan çıkarken diğer birimde çalışanlarda bisikleti atölyede gördüklerini ve çok beğendiklerini belirtip hayırlı olsun demeden geçmediler. Stok sorunu veya başka bir sorun yaşamadan süreci sorunsuz bitirdik. İnşaAllah tüm arkadaşların teslimatları da sorunsuz olur.

bahsettiğimi bisiklet buydu sanırım karbon değil. (link) ikisi arasında tercihimi van ryselden yana kullandım bunda ikisinin fiyatlarının arasında 10bin tl olmasının payı büyük umarım üzmez.
4 aydır kullanıyorum bu tcr ı. Kutudan çıktığı haliyle 8.4kg. Fiyatı düşürmek için maşadan kısmışlar, şaft borusu alüminyum.
Bu arada konu sahibi bisiklet bu piyasada alınabilecek mantıklı bisikletlerden. Dıştan geçen kablolar belki göz zevkini bozabilir. Alanlara hayırlı olsun, almak isteyenlere de Allah nasip etsin.

Bende dün sipariş verdim bakalım ne olacak..stok arda güncelleniyor 2 oluyor sıfırlanıyor
Şu saat itibari ile 2 adet m kadro gözükür

• Beğen
Tepkiler: TatanQa_tr
Yakında zamlanır yeni stoklarla beraber . Bu ara ne alınırsa dövize bağlı , kardır.

çok ilginç bir tek benimki iptal oldu galiba :) vardır birr hayır bende başka model bakıyorum

Bizim bisikletimiz geldi dün ilk sürüşü yaptık ailecek lakin bir problem var, bugün decathlon'a götürdük ve değişim kararı aldılar ancak stoklarda olmadığı için beklememiz gerektiğini bu problemin Türkiye'de satılan bütün edr af 105'lerde olabileceğini de not düştü yardımcı olan arkadaşımız.

Sorun şu ki; Fulcrum R6 jantın birleşim noktasında hem ön hem arka 1milimetrelik bir taşma mevcut, bu taşma yüzünden her frene basıldığında freni rendeliyor tıkır tıkır ses yapıyor.

Görselleri ekte gönderiyorum; sizden ricam bu bisiklete sahip olanlar jantın birleşim yerlerini kontrol edebilirler mi, görseldeki gibi bir çıkıntı var mı diye?

Ön teker jantı;

ön.jpg

Arka teker jantı;

arka.jpg

@aysesaglam şimdi baktım bendekinde öyle bir açıklık yok arkada veya önde:

Dosyalar

• D12E5244-A58C-499F-A693-1AB27D30554D.jpeg
    D12E5244-A58C-499F-A693-1AB27D30554D.jpeg
    650,8 KB · Okunma: 111
  • A04853DD-CC18-426B-8A5A-43F5F48B3021.jpeg
    A04853DD-CC18-426B-8A5A-43F5F48B3021.jpeg
    920,4 KB · Okunma: 112
Bizim bisikletimiz geldi dün ilk sürüşü yaptık ailecek lakin bir problem var, bugün decathlon'a götürdük ve değişim kararı aldılar ancak stoklarda olmadığı için beklememiz gerektiğini bu problemin Türkiye'de satılan bütün edr af 105'lerde olabileceğini de not düştü yardımcı olan arkadaşımız.

Sorun şu ki; Fulcrum R6 jantın birleşim noktasında hem ön hem arka 1milimetrelik bir taşma mevcut, bu taşma yüzünden her frene basıldığında freni rendeliyor tıkır tıkır ses yapıyor.

Görselleri ekte gönderiyorum; sizden ricam bu bisiklete sahip olanlar jantın birleşim yerlerini kontrol edebilirler mi, görseldeki gibi bir çıkıntı var mı diye?

Ön teker jantı;

246308 dosyayı görüntüle

Arka teker jantı;

246309 dosyayı görüntüle

Neden komple bisikleti değiştiriyorlar acaba. Yedek parça bulundurmuyorlar demek sadece jantı değiştiremiyorlar sanırım.
Ses yapması normal ama jant bariz hatalı üretim, yalnız eğer fotoğrafı bisikletin ön kısmından çektiyseniz şu halde sorun oluşturmaması gerekiyor çıkıntı papuçlara ters konumda duruyor.

• Beğen
Benim jantlarda da yok, zaten Decathlon jantları hazır alıp takıyordur. Tüm EDR 105 serisinde olması pek muhtemel değil, fabrikasyon bir kusurdur.

@TatanQa_tr teşekkür ederim görselleri yüklediğin için iki tarafını da kontrol ettiniz değil mi? eğer bir çıkıntı vs. varsa değişim/iade hakkınız var, benim mesela çıkıntılar yalnızca bir tarafta söz konusu öteki tarafları tertemiz.

@mehmet.ali Yedek parça bulundurmuyorlar ellerinde doğrudan değişim / iade dediler ben de sadece jant değişimini sordum parça değişimi yerine tamamen değişim yapıyorlarmış. Çıkıntı pabuçlara dik bir şekilde geldiğinden dolayı pabuçlara takılma yapıyor rendeliyor tıkır tıkır ses yapıyor her frene bastığımızda, biz de tekerleği tersten takarak o çıkıntıyı pabuçların tersine almayı önerdik, frenler çıkıntıya takılmasın en azından ses yapmasın diye, ancak Decathlon bunun geçici bir çözüm olacağını ürünün kesinlikle defolu olduğunu ve değişimin en doğru yol olduğunu belirttiler.

@YagizY teşekkür ederim kontrol ettiğin için, Fulcrumwheel'e mail attım ve instagram üzerinden de iletişmie geçtim durum ile ilgili bir gelişme olursa buradan bildireceğim sizlere.

• Beğen
@aysesaglam Ne diyelim umarım tez zamanda gelir. Zaten şunun şurasında kar yapmadına az kaldı, tam sürüş zamanları.

@aysesaglam Evet iki tarafı da kontrol ettim . Ancak konudan bahsettiğiniz iyi oldu , olur da sürerken böyle bir soeun çıkarsa decathlonun yolunu tutar iade/değişim isteriz. Teşekkürler.

Bende şimdi inceledim janlarda sıkıntı yok .fotoğraflardan daha güzel duruyor mat siyah ben bu kadar beklemiyordum sadece gidon sargısı biraz iyi olabilirmis onun disinda 10 numara
Birde üzerinde kordinat yazıyordu arka masada baktığımda buraya gösteriyor
Screenshot_2020-11-06-23-10-40-841_com.google.android.apps.maps.jpg

Geri