Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Mosso Kullanıcıları Kulübü

Merhaba arkadaşlar, mosso 1924 msm h kullanısıyım. Tekerleklerin kolay sökülüp takılması için elle açılıp kapanan bir sistem yapılmış bu da hırsızlara davetiye çıkartıyor. Bunun yerine takabileceğim bir parça önerir misiniz?

Scudo
Maalesef hocam ellerinde 46 olanı varmış yeni sezonu da beklemek istemiyorum direkt başlamak istiyorum ama zorlar mı yoksa tam mı oturur bilemedim.

Kadroyu bacak aranıza aldiginizda herhangi bir rahatsızlık veriyor mu hocam
Bisikletin kadro boyları arası geometri tablolarını bir inceleyin hocam. Mossoda genelde kadronun diğer ölçüleri sabit kalıp seat tube kadro boyuna göre yükselip alçalıyor bu da kadro boyları arasında bisikletin farklı şekiller almasına neden oluyor.

Bisikletin kadro boyları arası geometri tablolarını bir inceleyin hocam. Mossoda genelde kadronun diğer ölçüleri sabit kalıp seat tube kadro boyuna göre yükselip alçalıyor bu da kadro boyları arasında bisikletin farklı şekiller almasına neden oluyor.
İlk bisikletim olması sebebiyle teknik bilgilerim çok yetersiz hocam o yüzden verilerden pek anlayamıyorum.

AE3A7C50-72AE-4E04-86F5-6596632E51C3.jpeg

Bisikleti teslim aldım ve 4 km işe geldim. Yol 10 dakika sürdü. İnşallah ilerde büyük problemler yaşamam. Kalitesi ve gidişi gerçekten iyi.
A5DB415C-B421-4223-9B27-5206D4A7DB23.jpeg
İş yerinde bir başkasındada aynı model aynı renk bir adet daha var :)

yanlız o bisiklet size bayagı küçük.

o sele öyle durmaz yanlız.
Seleye 5 sn bakınca kulaklarımda " 50 kuruş ver la tırrek " sesleri yankılnıyor 😂😂

• Hahaha
Tepkiler: bohemamca
Merhaba arkadaşlar.

Araştırmalarım sonucu en son 2 modelde karar kıldım. Mosso Legarda 2021 MDM H mi yoksa MDM V mi önerirsiniz yeni başlayan birisi için?

Ayrıca boyum 1.84 cm, iç bacak uzunluğum 82cm civarında. Kadro boyu olarak hangisini tercih etmeliyim?

Merhaba arkadaşlar.

Araştırmalarım sonucu en son 2 modelde karar kıldım. Mosso Legarda 2021 MDM H mi yoksa MDM V mi önerirsiniz yeni başlayan birisi için?

Ayrıca boyum 1.84 cm, iç bacak uzunluğum 82cm civarında. Kadro boyu olarak hangisini tercih etmeliyim?
Merhaba, aynı boydayız ben 51 kadro aldım ve çok memlunum. Legarda 2021 MSM V aldım, yollar asvalt da olsa sürekli bozuk satıh ve engebeli yollar için kilitlenebilir amortisörlü maşa mutlaka şart. Amortisörde sertlik yumuşaklık ayarı mevcut. Kondisyonumun düşük olmasına rağmen yaklaşık 10 km lik bir sürüşte beni yormadı. Ben MSM V almanızı öneririm. Sabit maşa yoldaki tüm titreşimi vücudunuza iletip sizi rahatsız edecektir.

• Beğen
Tepkiler: bohemamca
Performans için ve şehir içi kullanımlarda düz maşa taraftarıyım. Bundan önce dağ bisikletim vardı amortisörlüydü. Düz maşaya geçince amortisörü tekrar aramadım. Hafifliği beni daha çok memnun etti.
@sieve 86cm iç bacak uzunluğum var ve 56 kadro kullanıyorum. Bence size 51 daha rahat gelecektir. Ayrıca V fren ekstrem şartlara maruz kalmadıkça gayet iyi çalışıyor. Fren pabuçlarınızı da zamanla daha iyisiyle değişirseniz hiç sıkıntı çekmezsiniz. Ha ben dik ve uzun yokuşlarda süreceğim, frenimi çok güçlü isterim diyorsanız hidrolik alın geçin hiç düşünmeyin.

• Beğen
Tepkiler: Feunard
Merhaba arkadaşlar.

2021 mdm v bulabildiniz mi? Bir bayi bu yıl üretilmediği bilgisini verdi bana.

2.günde sele aşırı derecede ağrı yapmaya başladı.

@ismailaydogan @ExKyotoo teşekkür ederim bilgilendirme için. Ankaradaki mosso bayisiyle görüştüm, düz maşada 185 boya 56 kadro önerdiler, msm modeli için 51 kadro önerdiler.

@Cambaz Ankara'daki bayilerin hiçbiri ne MDM V ne de MDM H satıyor. Ellerinde sadece MDM H modeli kalmış onlarında kadro boyları 41. Aldığım bilgiye göre 2021 ocak ayında stoklar yenilenecekmiş.

İnternetten baktığımda da bulamıyorum bu modelleri belki yardımcı olacak arkadaş çıkar buradan, beklemedeyim :)

Bende izmirde sadece bir tane buldum ve ertesi gün gidip aldım. Gerçekten stok konusunda çok sıkıntı var piyasada. Almışkende beklentiyi karşılayacak ve bütçeye uygun birşey almak önemli olunca seçeklenerin kısıtlı olması hevesimizi kaçırıyor bir nebze.

mosso cavalier 700 sora sizce nasıl arkadaşlar ?

@Nevfell 15 gün kadar önce ikinci el olarak aldım. 10 kg ağırlığı nedeniyle yokuşlarda çok yoracağını düşünmüştüm ama hem göbeklerinin akıcı olması hem de 11-32 rublesi nedeniyle pek zorlanmıyorum. Genel olarak memnunum. Yalnız sıfırı 4000 TL imiş. O kadar bütçem olsa yine ikinci ele bakardım muhtemelen.

DSC_0004.JPG

Legarda kullanıcıları gidon boğazında gıcırtı şeklinde ses geliyor vidaları sıkmama rağmen bu tarz bir sorun yaşayan çözen var mi ?

• Beğen
Tepkiler: imamyakali
@fensinn böyle tık tık diye sesler değil mi? O genelde ya çok sıkmaktan ya da biraz gevşek kaldığından oluyor. Düzgün şekilde sıkıldığında o ses geçiyor. Bir zararı var mı tam bilmiyorum. Onun haricinde üst boru altından geçen kablonun 1. tutacağı da gıcırtı ses yapabiliyor bazen. Eğer gidon harici ses varsa odur.

@Nevfell 15 gün kadar önce ikinci el olarak aldım. 10 kg ağırlığı nedeniyle yokuşlarda çok yoracağını düşünmüştüm ama hem göbeklerinin akıcı olması hem de 11-32 rublesi nedeniyle pek zorlanmıyorum. Genel olarak memnunum. Yalnız sıfırı 4000 TL imiş. O kadar bütçem olsa yine ikinci ele bakardım muhtemelen.

237965 dosyayı görüntüle
Abi bana 3200 diyor 3000e düşürdüm resimlerde sıfır gibi duruyor biride sete bakma claris olsun giant olsun dedi bende bunu buldum bumu sizce mossomu

(link)
(link)

Geri