Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Şehir/tur bisikleti seçim rehberi

Scudo
Merhaba arkadaşlar,
Yıllardır bisiklet binen biriyim ama aktif olarak forum kullancısı değilim.
1 sorum olacak.
Kendime MOSSO LEGARDA 2027 MSM H 410 ANTRASİT-MAVİ bisiklet aldım.Aldığım yerde kontrol ettik ve kadro boyu bu markada 41 cm ye karşılık geldi.

Ancak normal hesaplamara göre 50cm falan olmadı gerekiyordu.Kafam karıştı.
Eşime de Kron marka bisiklet bakıyorum boylarımız aynı.
Bendeki ölçüye göre Kron bisiklet de kadro boyunu kaç almam lazım sizce?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dün fabrikayı aradık. Ellerinde 8600 olduğunu, bayinin sipariş verebileceğini söylediler. Ben de almayı düşünüyorum. Kadro boyunda karar veremedim .50 büyük olur gibi geliyor.

iyiymiş o zaman bende hemen 8400 için bayi arkadaşımı arayayım da sipariş geçsin... 👍

• Beğen
Tepkiler: Barisc61
Merhabalar carraro active 280 hakkında ne düşünürsünüz alınır mı 15 20 km yol yapmak istiyorum

@Heraklia

Bayii arkadaşla görüştük, "öyle şey olmaz, benim bir sürü siparişim var, öyle olsa siparişlerimin gelmesi lazımdı" dedi. 🙄

Arkadaslar babama bisiklet alicaz mosso legarda 2021 beğendik kg si 100 zatiflamak icin aldi 90 kg ye dusecek gibi 1500 200 tlye en guzel şehir bisikletleri hangileridir legarda tarzinda olursa iyi olur acil yardiminiz gerekiyor

Arkadaşlar bana 2000-2500₺ civarı bisiklet önerebilir misiniz?

Arkadaşlar bana 2000-2500₺ civarı bisiklet önerebilir misiniz?

Decathlon'un yeni getirdiği Hoprider 100'e bir bak derim ;) Hem tur bisikleti için gerekli bütük ek aksesuarlar(çamurluk, portbagaj, park ayağı vb.) zaten üzerinde var, hem de Decathlon'un meşhur kadro, gidon grubu ve maşa'da ömür boyu garantisi var. Bisiklet üzerinde sadece vites kollarını beğenmedim, 2300₺'lik bisiklette o çevirmeli vites kolları yakışmamış

• Beğen
Tepkiler: ibrahimdrr
@cavenaut o çevirmeli bisiklet kollarının 12li versiyonları da var :D standart vites kollarından daha ergonomik ve sade olduğunu düşünüyorum. Benim asıl dikkatimi çeken kadronun ince alınlı (25.4mm) olması.

@ibrahimdrr Başlığın hepsini değil ama bi 10 sayfa(maksimum) geriden okumaya başlarsanız o fiyat bandında bisiklet tavsiyesi isteyen ve benzer cevaplar, tavsiyeler alan insanlar görüceksiniz. Triban 100 mosso legarda carraro sportive vb.

@denizt @cavenaut cevaplar için teşekkürler. Peki bisan trx8500 iyi bir bisiklet midir ,bilginiz var mı?

@ibrahimdrr standart bir hybrit tur/şehir bisikleti alınır mı alınır.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimdrr
Arkadaşlar, temiz 2. el düşünenler de varsa, bu forumun market bölümünü ziyaret edebilir. Ben de çok az kullanılmış şehir bisikletimi yol bisikletine geçiş yapmak için satmaya karar verdim.
Geçen son baharda almıştım, araya giren soğuk havalar, yağış ve ilk bahardaki pandemi yüzünden çok az kullanıldı. Evde duvara asılı muhafaza ediyorum.
Gözatmak isteyen olursa direkt bağlantısı: Salcano City Sport 30 V (Garantisi Var)

@suyunsesi güzel bisiklet. Alıcısına hayırlı olsun. Fiyatı da iyi.
Siz ne almayı düşünüyorsunuz? Sakın Bisan demeyin 😀😀

• Hahaha
Tepkiler: suyunsesi
@suyunsesi güzel bisiklet. Alıcısına hayırlı olsun. Fiyatı da iyi.
Siz ne almayı düşünüyorsunuz? Sakın Bisan demeyin 😀😀

Bisan Grand Tour Eco almak istiyorum :D. Ancak bisikleti bulabilmek için yardıracağız anlaşılan :kötü:.

@suyunsesi eskiden ev telefonu için sıraya girdiğimiz günler geldi aklıma. Beklerdik ne zaman gelecek diye 😀

Kron TX150 ile Carraro Sportive 220 arasında kaldım. Mosso Legarda 2021 de olabilir ama alacak bir yer bulamadım açıkçası ve bu sebeple eledim.
Yakınımda bir bayii olmadığı için internetten almam gerekiyor. Böyle bir sıkıntım var.
Carraro 220'nin bizim burada servisi var. O sebeple rahat olabilir benim için. (Kron'un servisi civar şehirde, Mosso'nun da öyle.) Ne yapayım sizce?

Bunlar dışında bakmamı istediğiniz başka modeller de olabilir. Varsa onları da incelerim. :)
Şimdiden teşekkürler.

Geri