Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Strava günlüğünüz...

Kazada rahmetli olan Zeynep Aslan ve kazalarda hayatını kaybeden bisikletçi arkadaşlarımız anısına tepki olarak,bu akşam twetterda saat 8de #bisikletimeçarparsanölürüm hashtagiyle farkındalık yaratılacakmış mutlaka haberiniz vardır ama hatırlatma adına not ettim............................................................. (link)48F79BD5-1E5F-439B-B3EF-B50E29E3011D.jpeg

Son düzenleme:
Scudo
Bugün @Gkt34 ile sürüşe çıktık. Yeni aldığım Carraro e-gravel bisikleti de deneme şansım oldu. Belgrad ormanında bisiklet parkuruna girdik. Dağ bisikleti lazım gibi oralara, gravel bile bir tık narin kalıyor. Nitekim bisiklette kafama yatmayan birkaç parçadan biri olan tekerin havası indi dönüşte. Patladı mı yoksa siboptan vs. hava mı kaçırıyor bilemedim ama Decathlon'dan aldığım lastik tamir kıyı işe yaradı, harika buluş gerçekten.
Screenshot_20201016-192342_Strava.jpg

@Mad Buddha en yakın deniz (Manş denizi) 150 km (+-5 km) uzakta olunca deniz kenarına giden görünce bir hoş oluyorum.
İzmir'de 20 yıl yaşadım ve bu kırsala gelene kadar bu güzelliğin kıymetini bilemedim.

Check out my activity on Strava: (link)
Sabah kimliği kaybedince karakol turu yaptım.
Kimliğim kayıp diyorum ben ne yapayım diyor.
Acaba??

• İnanılmaz
Tepkiler: necmeddin
Geri