Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Tayt veya şort önerileri

decathlonda seri sonu indirimi var normalde 450 tl olan jelli taytı 250 tl ye aldım benim bölgemde xl ve s kalmıştı sadece jelli tayt normal süngere göre daha uzun ömürlü ve sürüşlerde daha uzun gidiyor sünger kısa sürede çöküyor

PXL_20210927_091622578.jpgPXL_20210927_093710027.jpg

Scudo
Kipeo firmasında formalar 275 TL yerine 199;taytlar ise 515 TL yerine 399 lira. Var mı bu firmanın taytlarını kullananlar,memnunlar mı?

Kipeo firmasında formalar 275 TL yerine 199;taytlar ise 515 TL yerine 399 lira. Var mı bu firmanın taytlarını kullananlar,memnunlar mı?
ben yakın zamanda aldım formasını ve taytını (mavi süngerli olandan).
açıkçası Sora'nın verdiği hissiyat daha iyi. ancak yine de 2-3 saatlik sürüşlerde sorun yaratmıyor.

ben yakın zamanda aldım formasını ve taytını (mavi süngerli olandan).
açıkçası Sora'nın verdiği hissiyat daha iyi. ancak yine de 2-3 saatlik sürüşlerde sorun yaratmıyor.
Teşekkürler yanıtınız için,ben 4-5 saatlik sürüşler için düşünüyordum.O zaman Sora almak daha mantıklı sanki
Şimdi de Jordanred'de gördüm %35 indirim var orda da hazır stok tayt ve formalarda

Son düzenleme:
Bahçeköy exumada tayt var mı bilen eden var mı? Yazlık..

• Beğen
Tepkiler: Deniz A
Selam var ama genelde büyük bedenler.

• Beğen
Tepkiler: özgür duygu
Selam var ama genelde büyük bedenler.
Neyse ki şişman yol bisikletçisi gören var mı başlığının da üyesiyim.
Xl 2xl arası giden minnak bi bedenim var (tayt özelinde)

• Hahaha
Tepkiler: MakRo
Bib shortlarda termal olan yada kışlık olanlar var mı? Yani uzun tip tayt gibi değil de şort gibi olan modellerden. Biraz bakındım ama göremedim.

Bib shortlarda termal olan yada kışlık olanlar var mı? Yani uzun tip tayt gibi değil de şort gibi olan modellerden. Biraz bakındım ama göremedim.
(link)
3/4 lerde var bildiğim kadarıyla ben çok sevim 3/4 olayını yazın yazlığını kullanıyorum.

• Beğen
Bahçeköye gittik bugün hincapie taytlar vardı ama full kışlık (haliyle). 250 tl fiyatları vardı.
Sanırım artık fason üretim yapmayacaklarmış.yazlık ürün gelmeyecek dedi.
@MakRo senin işini görebilirdi o taytlar. Küçük beden bakmadım ama.

• Beğen
Mesajı düzeltemediğim için ek yazıyorum, şort gibi değildi uzundu. Yanlış olmasın.
@MakRo

Diz altı Capri tayt öneriniz olur mu uzun sürüş uyumlu lazım.

1C7308BF-1819-46D6-AE52-FB0DF8CCD970.jpeg
Dolap uygulaması üzerinden santini nin su taytını aldım. Yanındaki internet sitesini okuyamadım, benzer bir model de internette görmedim, sahte mi acaba diye düşünmeye başladım. Yazili siteyi bilen var midir

279109 dosyayı görüntüle
Dolap uygulaması üzerinden santini nin su taytını aldım. Yanındaki internet sitesini okuyamadım, benzer bir model de internette görmedim, sahte mi acaba diye düşünmeye başladım. Yazili siteyi bilen var midir

(link)

Yazıyor diye okudum. Sıfır mı, ne kadar ödediniz?

İlk defa tayt alacağım ama bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Decathlon'da gördüğüm taytlar sünger pedliydi.
Bu pedlerin jelli olanları piyasada var mı?
Varsa neyi tavsiye edersiniz? (Fiyatı uygun olanlar önceliğim. Yeni aldığım bisiklet maddi anlamda yıprattı çünkü.)

İlk defa tayt alacağım ama bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Decathlon'da gördüğüm taytlar sünger pedliydi.
Bu pedlerin jelli olanları piyasada var mı?
Varsa neyi tavsiye edersiniz? (Fiyatı uygun olanlar önceliğim. Yeni aldığım bisiklet maddi anlamda yıprattı çünkü.)
Hocam decathlonda st900 adı altında jelli tayt da var. Fiyatı 140 TL'ydi.
(link) stokta kalmamış maalesef

Merhaba, ben Decathlondan aldığım RC100 modeli turuncu pedli yol bisikleti taytını kullanıyorum. Rahatlık olarak 4-5 saat kesinlikle sıkıntı yaratmadı. Ancak baya bi transparan üzerine ince şort giymeniz gerekebilir. Özellikle bütçeniz kısıtlıysa 95₺ sanırım şu anda fiyatı değerlendirin derim.

• Beğen
Tepkiler: amasseia
Aliexpresten alınan bir takım formayı 2. el almıştım 7-8 saatlik sürüşlerde taytı hissetmiyorum.

yine 2. el aldığım kullanılmamış tek tayt var 3,5 - 4 saatlik sürüşlerde daha iyi markası silindi.

Bisiklet sürerken kullanmak üzere, arka cebi olmayan, yan cebi fermuarlı olan şort arıyorum. Var mıdır tavsiyesi olan?

Geri