Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti lastik önerisi

Arkadaşlar merhaba. Bu lastik için yorumlarınız nedir? Daha önce kullanan tecrübesi olan var mı acaba?

(link)

• Beğen
Tepkiler: makaram
Scudo
200(daha düşük olursa daha güzel olur) lira bandında tercihen 25mm 700c dış lastik önerebilir misiniz? (Şambrelli)

Michelin dynamic sport var bende her yeri cam kesikleri dolu. Diger lastiklerde de boyle mi olacak 800km'de 3 patlak iyi mi? 100 psi basiyorum hep max. 105 yaziyor lastik yanaklarinda

Michelin Pro3 Race Service Course 2600km patlaksız. 150₺ ye bu performansı beklemiyordum.
3200km de benim hatamdan dolayı ilk patlağı verdi. Max 116psi değeri verildiği halde 120psi basmıştım. Tırmanış sürüşünün inişinde, ısınmanın verdiği genleşme sonucu iç lastik gümledi. Dış lastikte sorun yok. Hala benim gözümde f/p pro3.

@srdrmrs ıslak zeminde kullanılabilir mi?

lifeline prime armour 8500km 0 patlak. en zorlu rotalarda bu lastiği kullanıyorum.
28mm alternatifi, fiyatı ve yorumunuz oldukça cezbedici. Bir sonraki lastiğim 28mm modeli olabilir. Siz hangi modelini kullanıyorsunuz?

@Ekincan33 700x23 ölçüleri değil mi? Yol tutuş nasıl acaba? Bende btwin 700x25 var (Triban 500) ben daha kalın almayı düşünüyordum ama sizin verdiğiniz rakamlar çok ilgi çekici.

lifeline prime armour 8500km 0 patlak.
:)
Bir 8000 daha giderse ben de alıcam bir sonraki sefere, fiyatı da çok avantajlı :harika: Malum 17.000 görmüş durano plus'lar çıtayı yukarıda tutuyor benim adıma :)

• Beğen
Tepkiler: Muhammet Ağrı
@Ekincan33 700x23 ölçüleri değil mi? Yol tutuş nasıl acaba? Bende btwin 700x25 var (Triban 500) ben daha kalın almayı düşünüyordum ama sizin verdiğiniz rakamlar çok ilgi çekici.
evet 700x23 modelini kullanıyorum. Islak zeminde kötü bir performansı var ama kuru zeminde iyi tutuyor. Hangi rakamlar ilgi çekici onu anlamadım?

3200 patlaksiz çok iyi

9000 kmye 1 patlakla geldim Pirelli P Zero Velo ile. Yüksek performanslı bu tarz bir lastik için deformasyon bile neredeyse yok. Gerçekten inanılmaz, hiç bu kadar dayanabileceğini sanmıyordum.

@hamlet2006 sizinki hangisi. Klasik mi 4 mevsim mi?

@hamlet2006 indirime girer mi acaba! Yüksekmiş fiyatı.

@ozanozan evet. Bende bunları görmüştüm. Wiggle ile aralarında az bir fark oluyor. Ancak indirim olup 20-25 $ a inerse belli avantajlı olur.

• Beğen
Tepkiler: ozanozan
@hamlet2006 indirime girer mi acaba! Yüksekmiş fiyatı.
Her markanın indirime girdiğini gördüm. Pirellinin indirime girdiğini görmedim. Geçen sene bu fiyattan almıştım.
Türkiye'den alınabilir duruyor. Çok fark yokmuş, Solmaz Nakliyatla uğraşmak yerine tercih edilebilir.

Geri