Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikleti tavsiyeleri

@Spartiat yanıt için teşekkürler aslında aero kadro istemiyordum ama kadro boyu uyan, uyguna bulduğum için alacaktım. dediğiniz modellere bakacağım.

• Beğen
Tepkiler: Spartiat
Scudo
Merhaba ilk yol bisikletimi alıcağım bütcem 17 18 bin arası sıfır almak istiyorum ileride parçalarini vs değistirebilirim öneride bulunabilir misiniz yoksa direk mosso tourney mi almalıyım boyum 166 56 cm kadro boyu yüksek gelir büyük ihtimalle kaç cm kadro boyuna bakmam gerek öneride bulunur musunuz

Merhaba ilk yol bisikletimi alıcağım bütcem 17 18 bin arası sıfır almak istiyorum ileride parçalarini vs değistirebilirim öneride bulunabilir misiniz yoksa direk mosso tourney mi almalıyım boyum 166 56 cm kadro boyu yüksek gelir büyük ihtimalle kaç cm kadro boyuna bakmam gerek öneride bulunur musunuz
50 kadro anca olur büyük ihtimalle bende alacağım ama 20-25 civarı 105 setli 2. el bakıyorum şuanlık. boyum 168 ve 52cm kadro çok az büyük geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: Esatesat
48-50 kadro bakın derim ama markaların beden ölçüleri standart değil. internetten de karşılaştırın bedenleri.

BH RS1 çok mu aero? rahat eder miyim bilemedim. chainstay normalden kısa demiş ama konforsuzluk yaratır mı?

Merhaba trainerda geçen 1000 km sonrasında yol bisikleti almaya karar verdim sizce bu bisiklet alınırmı? (link)

Elimde Mosso 735 Tca 105 R5800 Var Hocam Düşünürseniz Yazabilirsiniz

Merhaba trainerda geçen 1000 km sonrasında yol bisikleti almaya karar verdim sizce bu bisiklet alınırmı?
Güzel duruyor, almadan önce bir komponent yorgunluğuna kesinlikle bakın derim. Alan kişi ilk sahibi sanırım, biraz da eski üretim bir bisiklet. Muhtemelen zincir ruble değişmesi gerekecek. Diğer parçalar ne alemde ona da kesin bakmanızı öneririm. Bir de sram grupset olması biraz eksi denebilir, malzeme bulmak, upgrade etme durumunda uyumluluk vs biraz dert.

• Beğen
Tepkiler: Kayabey
Herkese selamlar. 2023 Nisan ayında legarda 2221 msm h 51 kadro bisiklet almıştım. Bu bisikleti alırken mağazada denediğim 56 kadronun büyük olmasından dolayı satıcı 51 kadro sana olur diyerek tavsiye etmişti. Bisiklet güzel ancak kadro boyu büyük geliyor. İç bacak boyum 79 cm. Kadronun büyük oluşu bazen duraklamalarda, düşmedim ama korkutuyor. Bu bisikletimi değiştirmek istiyorum. Şimdi ilk sorum şu; yol bisikleti almak istiyorum. Kadro boyu olarak mağazalarda hiç denemedim. Bir arkadaşım bacak boyunun aynı olduğunu ve yol bisikletinde 54 kadroya kadar bana uyacağını iddia ediyor. İnternet üzerindeki kadro hesaplamaları da 54 kadro gibi çıkıyor.
2. El mosso cavalier buldum çok temiz 14.300 TL ye. 54 kadro. Bir de 52 kadro sıfır mağazadan buldum 18.000 TL dedi. Bu arada her iki bisiklet de claris seti. Hangisini almalıyım boyum 179 cm. Hangisini almalı? İç bacak boyu ve kadro boyu olarak.

Son düzenleme:
Herkese selamlar. 2023 Nisan ayında legarda 2221 msm h 51 kadro bisiklet almıştım. Bu bisikleti alırken mağazada denediğim 56 kadronun büyük olmasından dolayı satıcı 51 kadro sana olur diyerek tavsiye etmişti. Bisiklet güzel ancak kadro boyu büyük geliyor. İç bacak boyum 79 cm. Kadronun büyük oluşu bazen duraklamalarda, düşmedim ama korkutuyor. Bu bisikletimi değiştirmek istiyorum. Şimdi ilk sorum şu; yol bisikleti almak istiyorum. Kadro boyu olarak mağazalarda hiç denemedim. Bir arkadaşım bacak boyunun aynı olduğunu ve yol bisikletinde 54 kadroya kadar bana uyacağını iddia ediyor. İnternet üzerindeki kadro hesaplamaları da 54 kadro gibi çıkıyor.
2. El mosso cavalier buldum çok temiz 14.300 TL ye. 54 kadro. Bir de 52 kadro sıfır mağazadan buldum 18.000 TL dedi. Bu arada her iki bisiklet de claris seti. Hangisini almalıyım boyum 179 cm. Hangisini almalı? İç bacak boyu ve kadro boyu olarak.

Ben 174/84 ile 46 kadro Legarda, 54 kadro yol kullanıyorum. Yol için Legarda'daki durumu tamamen kenara bırakıp tüm hesabınızı yol bisikletine göre yapın.
Boyunuza göre 54, iç bacak boyunuza göre 52 daha iyi gibi. Herhangi birini deneyin, o zaman durum netleşir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Ata15
merhaba, daha önceden bisan grand tour kullanıyordum bir süre önce bisikletimi satmıştım. şimdi tekrar yol bisikleti almaya karar verdim ve giant contend sl disc 1 modelini düşünüyorum, bu bisiklet hakkında ne düşünüyorsunuz.

Herkese merhaba, sıfır Bisan Reload Tiagra Hidrolik Disc 50 cm bu bisikleti almayı düşünüyorum. Fiyatı 60.000 TL. Bisiklet hakkında değerli yorumlarınızı merak ediyorum. Bu fiyata alınır mı yoksa daha iyi alternatifler var mı ? Teşekkür ederim.

Herkese merhaba, sıfır Bisan Reload Tiagra Hidrolik Disc 50 cm bu bisikleti almayı düşünüyorum. Fiyatı 60.000 TL. Bisiklet hakkında değerli yorumlarınızı merak ediyorum. Bu fiyata alınır mı yoksa daha iyi alternatifler var mı ? Teşekkür ederim.
merhaba;
geçen hafta bianchi via nirone 7 disc 105 aldım.
2x12 105 setli disk frenli
fiyatı dediğiniz fiyatın 6-7 bin civarında altında kalıyor.
boyum 170 - 50cm MD boy olanını aldım.

merhaba;
Aynı modelin v frenlisini kullanıyorum. Yerli diye Bisan'ı severiz ama fiyat bu şekilde ise, Bianchi tercih edilir.

merhaba;
Bisan Reload bisiklet bildiğim kadarıyla karbon kadro, bianchi via nirone ise alüminyum kadroya sahip yanılmıyorsam düzeltin, Bisan reload bisikletin sıfır fiyatı sanırım 100 bin civarında 60 bin fiyat iyi gibi duruyor ama sarı sitede 2 nci elde 60 bin rakamına daha güzel modeller bulunabilir. Tercihe göre.

Geri