Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Yol bisikletine başlangıç rehberi

aklımda sora setli bisiklet oluştu yorumlardan sonra. şehirden yola geçiş olacak benim ve hiç binmedim daha önce..

2. el birkaç öneriniz olur mu şu ilanlar iyi gibi? kargo 150 tl ye yakın tutuyormuş..

• Beğen
Tepkiler: HİKMET i.
Scudo
@Hikmetbyz Merhaba ilanda görünen fiyat ön sipariş fiyatlarıydi bende siparisimi verdim bekliyorum suan, ilandaki fiyat geçerli değil diye biliyorum.

@FurkanKamacı Merhaba Konuştum sadece 1 tane kalmış 100 tane özel sipariş içinden 99 tanesi onaylanmış.Yarın alıp almayacağımı karar vereceğim sizce ne yapayım aileme bir türlü laf geçiremiyorum biz o fiyata sana araba alırız deyip dalga geçiyorlar bir yandan da bu fırsatı kaçırmak istemiyorum.Sizce güvenilir mi? Bu Bursa'da ki iş yeri

@Hikmetbyz Ben 2 senedir tanıyorum şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım sizinde sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.2018 siparişler mart gibi gelicek deniliyor bu durumuda göz önünde bulundurmanız iyi olur.Iyi gunler.

@BurakLEE Kardeşim triban hakkında fazlada iyi şeyler duymadım özellikle yol bisikletinde yol bisikleti hissi vermediği gibi söylemler duydum tabi araştırmak lazım.Hakkımızda hayırlısı olsun inş

• Beğen
Tepkiler: BurakLEE
@Hikmetbyz Ben siyah lime(yeşil tonu) olandan sipariş ettim.Kırmızı kırmızıyı hiç görmedim, zaten bu sene üretilecek o renk ilk defa.Kırmızı kırmızı bence tercih edilebilir.

• Beğen
Tepkiler: hamlet2006
@Hikmetbyz Hangi bisikletten bahsettiğinizi anlamadım resim paylaşırsanız biz de fikir beyanında bulunurduk. :):):)

@Hikmetbyz Bu resimleri nereden buldunuz acaba özelikle katalog resmini ben bulamadım birtürlü.

Şimdi claris diye aratınca buldum. Kusura bakmayın. Bisikletin maşasının alü olduğunun farkındasınız değil mi?

@trainspotting35
Evet sora setli hocam sora nın son çıkan serisi 10 lu sistem

yani hocam ne gibi sıkıntıları olur?

Hocam gezi için xrs800 alsam pişman kalmam değil mi ? Zaten 2.el 650 liraya ölü para . Dağ bisikletinden farklı olur mu?

@Hikmetbyz
Katalogta 18 vites yazıyor. Ben kırmızı kırmızıyı beğendim bu arada.

• Beğen
Tepkiler: Emert20
@Hikmetbyz
Başka modellerede bakabilirsin bu fiyata tribanlara bak derim o daha iyi gibi duruyor.
(link)

Geri