Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Koşucular buraya :)

herkese selam, bu pistta bu sürede her zaman koştuğum bir koşu ancak ilk defa nabzımı ölçerek koşmayı denedim ve şok oldum açıkçası. cihazın bozuk olma ihtimali yok denecek kadar az. bisiklet sürerken de kullandığın nabız bandıyla ölçtüm. 32 yaşında birisi için bu nabız aralıkları sağlıklı değil gibime geliyor. kendimi şöyle avutuyorum. koşu öncesinde 5 dakika tempolu ip atlamıştım. bir ihtimal ondan dolayı yüksek nabızla başladım koşmaya. koşuyu bitirdiğimde nabzım 191 idi. 1 dakika sonra ise 162'ye indi bu arada. aslında daha çok koşardım. kondüsyondan yana sorun yaşamıyorum ancak nabız durumum beni biraz şüpheye düşürdü.
300433 dosyayı görüntüle
28dk zone 5 koşmanız pek mümkün değil zaten. Nabız bandı old. için doğrudur muhtemelen. Programda bahsedilen nabız bölgeleri yanlış büyük ihtimal

Scudo
Herkese merhabalar, bisikletin yanısıra koşu ile de ilgilenen biri olarak akıllı saat tavsiyelerinize ihtiyacım var, huawei fit 2 kullanıyorum ama bildirim, senkronizasyon vs konusunda memnun değilim.

Herkese merhabalar, bisikletin yanısıra koşu ile de ilgilenen biri olarak akıllı saat tavsiyelerinize ihtiyacım var, huawei fit 2 kullanıyorum ama bildirim, senkronizasyon vs konusunda memnun değilim.

Garmin tavsiye ederim, yeni seri forerunnerlar ya da fenix 5 ve sonraki seriler olabilir.

Apple Watch kullanıyorum. Memnunum.

Garmin saat nabızı bir kere yüzde 100 doğru ölçmüyor. Mutlaka nabız bandı gerekiyor. Bende vivoactive 4 var. Offline spotify özelliği iyi. Nfc ile ödeme kullanmadım ama kullanışlı olabilir. Çok anlık hızlanmaları algılayamayabiliyor. Ancak genel olarak memnunum.

Hem Garmin hem Apple watch kullandım.
Garmin’in spor veritabanı ve sunduğu istatistikler Apple’da yok. Sanal koç antrenmanı uygulaması çok başarılı, kendimde inanılmaz faydasını gördüm. Garmin’in spor saati olarak kesinlikle önde.
Apple Watch ise akıllı saat özellikleri olarak ön planda. Her gün şarja takmanız gerekiyor.
Garmin’in Epix modeli AMOLED ekranı ile Apple ile aynı kalitede. Diğer modellerin ekranı Apple gibi değil.
Bilekten kalp hızı ölçümünde en iyisi Apple. Çünkü işlemcisi daha hızlı.
Garmin bilekten ölçümde bir tık geri kalıyor. Ama ortalama ve maksimum değerleri sapıtmıyor. Sadece anlık hızlanmalarda geri kalıyor o kadar. Göğüs bandı takarak bunu halledebilirsiniz eğer çok önemliyse.
Uyku takibinde de Garmin’in önde olduğunu düşünüyorum.
DCrainmaker ın incelemelerini takip edebilirsiniz çok detaylı.
Ama video değil metin olanlar daha iyi.
Sorunuz varsa özelden yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: sccetin
koşu meraklıları için...
kivi bahçelerinin arsında yapılacak olan koşuya davetlisiniz...

Subaşı Belediyesi ve Yalova Kivi Üreticileri Birliği tarafından kivi festivali kapsamında organize edilen 10 Km / 5 Km 4.YALOVA KİVİ KOŞUSU 08 Ekim 2023 Pazar günü saat 11:00 da Yalova ili Subaşı Beldesi Merkez Mahallesi start alacaktır.

(link)

Garmin saat nabızı bir kere yüzde 100 doğru ölçmüyor. Mutlaka nabız bandı gerekiyor. Bende vivoactive 4 var. Offline spotify özelliği iyi. Nfc ile ödeme kullanmadım ama kullanışlı olabilir. Çok anlık hızlanmaları algılayamayabiliyor. Ancak genel olarak memnunum.
Kişisel görüşüm nabız ölçümünü bilekten yapan çoğu cihazda belirli sapmalar olabiliyor. En iyisi göğüs bandı gibi duruyor.

Özellikle koşarken kullanacağım fiyat performans oranı iyi, hareket ederken düşmeyecek, kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçe konusunda henüz karar verebilmiş değilim. Airpods en yüksek limitim olabilir. :)

Özellikle koşarken kullanacağım fiyat performans oranı iyi, hareket ederken düşmeyecek, kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçe konusunda henüz karar verebilmiş değilim. Airpods en yüksek limitim olabilir. :)

Akıllı saat alırken promosyon gelmişti, çok memnunum - huawei freebuds 2

(link)

Shockz Open Run ya da Run Pro.
Kullandığım kulak içi kulaklıklar terden etkilenip bozuldu her seferinde.

• Beğen
Tepkiler: specific
Shockz Open Run ya da Run Pro.
Kullandığım kulak içi kulaklıklar terden etkilenip bozuldu her seferinde.
Yüksekmiş fiyatı. 😁 Kemik iletimli kulaklık ilginç bir teknoloji. Bir kere denemiştim, tuhaf gelmişti. Kulağa doğrudan ses vermediği için avantajlı ama titreşim veya başka bir sebepten etkilediği bölüm var mı kafada? Dış ses de duyulmasına engel olmuyor diye düşünüyorum.

Kişisel görüşüm nabız ölçümünü bilekten yapan çoğu cihazda belirli sapmalar olabiliyor. En iyisi göğüs bandı gibi duruyor.

Gogus bandlarinin padleri zamanla ozelligini yitiriyor, 2-3 yilda bandi (sensoru degil) degistirmeniz gerekiyor

Özellikle koşarken kullanacağım fiyat performans oranı iyi, hareket ederken düşmeyecek, kulaklık önerilerinizi bekliyorum.
QCY HT05 kullaniyorum sesi guzel kulaklik.

• Beğen
Yüksekmiş fiyatı. 😁 Kemik iletimli kulaklık ilginç bir teknoloji. Bir kere denemiştim, tuhaf gelmişti. Kulağa doğrudan ses vermediği için avantajlı ama titreşim veya başka bir sebepten etkilediği bölüm var mı kafada? Dış ses de duyulmasına engel olmuyor diye düşünüyorum.
Ben de henüz uzun dönemli kullanmadım. Çok kısa denedim, hoşuma gitti satın aldım İngiltereden. Martta alıp geleceğim. Evet dış sesleri duyuyorsunuz, bu arada normal şartlarda asla bir kulak içi ya da üstü gibi olmuyor dış ses de geldiğinden ama koşarken çok da aramıyorum.

Jbl , Sony , Apple denedim. Hepsi içine ter kaçıp bozuldu. Jbl Endurance run kafasına göre bir açılıyor bir açılmıyor artık. :) Ben çok terliyorum koşarken, o yüzden kulak içinden vazgeçtim artık.

• Beğen
Gogus bandlarinin padleri zamanla ozelligini yitiriyor, 2-3 yilda bandi (sensoru degil) degistirmeniz gerekiyor

QCY HT05 kullaniyorum sesi guzel kulaklik.
Bahsettiğiniz ürün oldukça olumlu yorum almış. Koşarken ses yüksekliği, kalitesi ve dış sesi engelleme özellikleri iyi midir?

Bahsettiğiniz ürün oldukça olumlu yorum almış. Koşarken ses yüksekliği, kalitesi ve dış sesi engelleme özellikleri iyi midir?
Ses konusunda oldukca iyi, hatta sasirdim diyebilirim. Bu fiyata bass/tiz dengesi bu kadar iyi bir kulaklik beklemiyordum.
Ilk defa ANC ozellikli bir kulaklik kullandigim icin ses engellemesi iyi veya kotu diyemem. Bisikletle giderken ruzgar sesini cok iyi kesiyor, sessiz sessiz gidiyorum :)
Benim tek hosuma gitmeyen olay dokunmatik bere giyince sapitiyor. Butun dokunmatiklerde olan bir olay, sirf bu yuzden bir arkadasim butonlu kulaklik aldi.

• Beğen
Selam olsun hem sürüp hem koşan dostlara. ..

Uzun zamandır bir sorunum var ve işin içinden çıkamıyorum .

Yıllardır koşuyorum ama nabzım çok düzensiz ve korkutuyor bu durum beni ara ara. Nabız bandı ve strava kullanıyorum. Şimdi koşudan geldim verilerim bu şekilde. Bir tavsiyeniz var mıdır ?

(link)

Selam olsun hem sürüp hem koşan dostlara. ..

Uzun zamandır bir sorunum var ve işin içinden çıkamıyorum .

Yıllardır koşuyorum ama nabzım çok düzensiz ve korkutuyor bu durum beni ara ara. Nabız bandı ve strava kullanıyorum. Şimdi koşudan geldim verilerim bu şekilde. Bir tavsiyeniz var mıdır ?

(link)
Ölçüm olarak ne kullanıyorsunuz. Elevation ekşi değerler göstermiş bu 1. İkinci olarak nabız düşük başlamış ve yükselmiş olması gerektiği gibi ama ilk km deki hem eksi yükseklik hem pace hemde kalp verileri yanlış ölçüm gibi geldi bana.

• Beğen
Tepkiler: samet akkaya
Ölçüm olarak ne kullanıyorsunuz. Elevation ekşi değerler göstermiş bu 1. İkinci olarak nabız düşük başlamış ve yükselmiş olması gerektiği gibi ama ilk km deki hem eksi yükseklik hem pace hemde kalp verileri yanlış ölçüm gibi geldi bana.

Magene H64 nabız bandını bluetooth ile telefona bağlayarak kullanıyorum. Hep böyle kullandım. Bir kesinti de olmuyor. Tempoma göre ilk km'den sonra olması gereken bu değil gibi .

Geri